CALL CUSTOMER SERVICE: 1-877-263-8438

NEW TO KOUSa™
These luxurious yet unique placemats are perfect for every dining table. 

-Size: 12x18 inches (Size can slightly varies as it is the beauty of handmade)
-Printed on one side
-Machine washable, easy to clean
-Natural fiber color

The quality of the material is impeccable (it is a polyester linen mixed with cotton material, heavier/more durable than many other ones common on the market), machine-washable, and you can put them in the dryer.

Placemats

Lake Bonavista
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pig
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
White Horse
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Bison
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Aloe Vera
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Brytt from @thewillowsranch
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Welcome To Our Cabin
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sunshine On My Mind
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Summer 2023
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
On Lake Time
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Life Is Better At The Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Lake Life
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Lake Days
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Globe Flower
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sunflower & Deer from @alftown
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sunapee from @willowglenfarm
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Raven
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Hen's & Chick's
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Palmtree
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Nutmeg
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Home Sweet Home
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Deer in Winter Wonderland from @alftown
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Jersey Cow
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Clover
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Butterflies from @alftown
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Maple
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Wizard Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Wabamun Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Slave Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Skeleton Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pine Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Moberly Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Long Island Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Lac La Biche Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Island Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Losegun Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Elkwater Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Amisk Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pigeon Lake
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Chatelaine from @willowglenfarm
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Amber from @willowglenfarm
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per 
Flower Field
Regular Price
from $12.99
Sale Price
from $12.99
Regular Price
Unit Price
per