CALL CUSTOMER SERVICE: 1-877-263-8438

FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $200

A cushion? A blanket? You decide!

Exclusively designed and made in Canada, our pillow blanket is a luxurious, multi-functional piece designed to bring you warmth and comfort while a blanket, while matching your decor beautifully when it’s a cushion.. 

Pillow Blankets & Pillow Cases

Custom Adult pillow blanket
Regular Price
$159.99
Sale Price
$159.99
Regular Price
Unit Price
per 
Three Sisters
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sunapee from @willowglenfarm
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Toddler design - Zoo
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Mountain Avens from @johannavauphotography
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Cosmos
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Clover
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Toddler Design - Farm
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Toddler design - Ocean
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Toddler design - Space
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Fir
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pumpkins with Fall leaves
Regular Price
$29.99
Sale Price
$29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out
Farm Animals
Regular Price
$29.99
Sale Price
$29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sloth
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Polar Bear
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Moose
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Lion
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Colocasia
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pumpkins with Flowers
Regular Price
$29.99
Sale Price
$29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Home Sweet Home
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Brytt from @thewillowsranch
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sunflower & Deer from @alftown
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Butterflies from @alftown
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Fox from @alftown
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Bald Eagle from @alftown
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Deer in Winter Wonderland from @alftown
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Bison
Regular Price
from $109.99
Sale Price
from $109.99
Regular Price
Unit Price
per 
Chatelaine from @willowglenfarm
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Amber from @willowglenfarm
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Always LOVE
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Loving The Outdoor
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Mountains
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Mountain "Quote"
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
You Know Where To Find Me
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Jersey Cow
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pig
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Raven
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Old Truck
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Palmtree
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Toddler design - Llama
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Cantula
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Aloe Vera
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Hosta
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Marshmallow
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Tumeric
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Nutmeg
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Hen's & Chick's
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Helitrope
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Globe Flower
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per 
Farrer's White
Regular Price
from $29.99
Sale Price
from $29.99
Regular Price
Unit Price
per